Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Epiroc

Компанія Epiroc (Швеція) – один з лідерів на ринку бурового та навісного обладнання у Європі.

Коротко про історію компанії: 

У 1873 році Андре Оскар Валленберг і його партнери заснували у Стокгольмі, Швеція компанію Atlas з виробництва обладнання для шведської залізної дороги. 

У 1905 році був розроблений та випущений перший перфоратор (гідромолот?). Слідом за ним – легкий ручний перфоратор, який випускався у 1930-х роках. 

1963 рік – запатентовано перший гідравлічний відбійний молоток, який змінив галузь зносу будівель. 

Протягом наступних років компанія працювала над модернізацією та удосконаленням обладнання, що вивело її у лідери ринку навісного обладнання у Європі. 

На сьогодні асортимент навісного обладнання включає: гідромолоти, гідроножиці, крашери для бетону, барабанні фрези, гідравлічні подрібнювачі, грейфери, дробильні і просіюючі ковші, магніти, гідравлічні компактори, обладнання для шнекового буріння.

У 1973 році було розроблено перший гідравлічний перфоратор для бурової установки. 

У 2004 році компанія придбала виробника бурових станків для великих вибухових скважин – Ingersoll-Rand Drilling Solutions. Наступного року була випущена перша майже безшумна бурова установка, яка дозволяє працювати цілодобово у густонаселених районах. 

Таким чином компанія вийшла на ринок виробництва бурових установок і почала розвиватися у цьому напрямку. Паралельно компанія активно розробляла компресорне обладнання. 

У 2018 році з огляду на розширення асортименту, керівництво компанії Atlas Copco прийняло рішення про розділення напрямів діяльності. 

Так, напрям, що стосується гірничого обладнання (бурові установки, навісне обладнання та інше) було відокремлено і створено нову компанію – Epiroc, компресорне обладнання залишилося під брендом Atlas Copco. 

Сайт компанії: https://www.epiroc.com/ru-ua

З 2018 року – компанія Актіс Груп є офіційним представником Epiroc в Україні з продажу навісного обладнання. 

Які гідромолоти EPIROC найкраще підходять для роботи у кар’єрах (https://actis-ua.com/hydraulic-breakers-epiroc1), як вирішити проблеми забутовок щокової дробарки (https://actis-ua.com/hydraulic-breakers-epiroc1).  

Докладна інформація про навісне обладнання Epiroc, яке можна придбати в Україні у каталозі.