Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Сім пунктів для оптимізації продуктивності вібраційних грохотів

Вібраційні грохоти розроблені для важкої роботи. Сконструйовані таким чином щоб підтримувати велике G-прискорення та створювати постійні коливання протягом тривалого часу, це обладнання здатне витримує великі перевантаження. Однак це не означає, що вони можуть продовжувати ефективну роботу без будь-якої уваги з боку власника. Приділяючи кілька хвилин щодня, щоб переконатися, що вібраційні грохоти знаходяться в оптимальному стані, ви забезпечите їхню безперебійну роботу та високу рентабельність інвестицій.
Возможно, это изображение 1 человек и в помещении
Ось сім простих кроків, які потрібно виконувати щодня, щоб ваша машина працювала на максимальній продуктивності.
1. ВИМКНІТЬ ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ
Належним чином вимкніть вібраційні грохоти та переконайтеся, що їх не можна знову ввімкнути до завершення технічного обслуговування.
2. ПРОВЕДІТЬ ВІЗУАЛЬНИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНОГО СТАНУ
Зверніть увагу, чи є сміття на пішохідних доріжках і робочих місцях, щоб переконатися, що вони чисті та безпечні. Переконайтеся, що всі інформаційні знаки чисті та розбірливі, сприяючи більш безпечному та пильному робочому середовищу, що, у свою чергу, означає більш продуктивне робоче середовище.
3. ПЕРЕВІРТЕ СИТА НА БУДЬ-ЯКІ ОЗНАКИ НАКОПИЧЕННЯ МАТЕРІАЛУ АБО ЗАЛІПЛЕННЯ
Повністю очистіть машину, приділяючи особливу увагу будь-яким ділянкам, де матеріал може злежуватися або накопичуватися.
4. ПЕРЕВІРТЕ НАДІЙНІСТЬ КРІПЛЕННЯ
Переконайтеся, що опорні конструкції, кронштейни та інше надійні та не пошкоджені, звертаючи пильну увагу на наявність тріщин чи інші пошкодження, які з часом можуть призвести до вартісної поломки та/або простою.
5. ВІЗУАЛЬНО ПЕРЕВІРТЕ ГРОХОТ НА СЛІДИ ЗНОШЕННЯ
Перевірте наявність тріщин та ослаблених компонентів, які можуть вказувати на серйозніші проблеми, які потрібно вирішити. Зверніть пильну увагу на захисні огородження, переконайтеся, що вони міцно встановлені та не мають жодних ознак пошкодження.
6. ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ПІДШИПНИКИ ПРИВОДУ ЗМАЩЕНІ НАЛЕЖНИМ МАСТИЛОМ, А ТОЧКИ ЗВАЩЕННЯ НЕ ПОШКОДЖЕНІ
Правильне змащування має важливе значення для довговічності вібраційного грохота та запобігання несподіваним простоям. Огляньте точки змащення, щоб переконатися, що вони в хорошому робочому стані. При необхідності підтягніть муфти та з’єднання. Також зверніть увагу на надлишок мастила, що витікає з машини. Обов’язково дотримуйтеся інтервалів змащення, зазначених у посібнику з експлуатації.
7. ПРОВЕДІТЬ ВІЗУАЛЬНИЙ ОГЛЯД СИТ
Відсутність належного догляду за ситами може спричинити неочікувані пошкодження та простої. Переконайтеся, що сита на вашому вібраційному грохоті чисті і правильно натягнуті, а також не мають пошкоджень або не зношені. Натягніть сито рівномірно з обох сторін, якщо воно ослаблене. Якщо сито має ознаки критичних зношень або пошкоджень, замініть його. Так само потрібно перевіряти і змінні накладки на деках.
Возможно, это изображение 1 человек
Щоденні перевірки та профілактичне обслуговування можуть значно підвищити продуктивність і безпеку вібраційних грохотів, часто запобігаючи непотрібним простоям і заощаджуючи на дорогому ремонті. Ці малі зусилля, забезпечить упевненість та більший прибуток у довгостроковій перспективі.
За матеріалами CANADIAN MINING MAGAZINE
Все буде Україна! 🇺🇦
Переможемо та відбудуємо країну разом! 🇺🇦