Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Роторна дробарка Keestrack R3e для подрібнення РАП

Використання РАП (регенерованого асфальтобетонного покриття) при виробництві асфальтобетонної суміші – це вже давно розповсюджена у Європа та США практика. Спочатку багато країн починали з 10-15% РАПу у складі асфальтобетонної суміші, дійшовши згодом до 60-70%.

У США, наприклад, минулого року було поставлено рекорд з використання РАП. Так, за даними Національної Асоціації з Укладки Асфальту (NAPA), було зібрано понад 100 мільйонів тонн РАП для повторного використання.

 

В Україні теж починають використовувати цю технологію. Так, минулого року до нашої компанії звернувся український асфальтобетонний завод, який прагнув знизити собівартість асфальтобетонної суміші. Для цього було прийнято рішення використовувати РАП. Наш замовник планував використовувати близько 30% РАП у складі суміші, щоб істотно знизити собівартість асфальтобетонної суміші, не втративши при цьому у якості.

Для того, щоб ефективно використовувати РАП потрібне спеціальне обладнання, а саме дробарка, яка буде його подрібнювати та переробляти. На асфальтних заводах у Європі успішно використовують саме такі дробарки.

Після вивчення потреб замовника спеціалісти “Актіс Груп” підібрали для їх реалізації найкраще обладнання за співвідношенням ціна-якість, а саме роторну дробарку ударної дії Keestrack R3e.

 

Отже, чому саме роторна дробарка ударної дії Keestrack R3e ідеально підходить для подрібнення РАП:

✅ Вторинний асфальт дуже складний для переробки матеріал, тому що у ньому є в’яжуче – бітум. Тож щокові та конусні дробарки його не беруть. Натомість дробарка ударної дії переробляє його якомога краще.

✅ На виході вона дає матеріал кубовидної форми заданих фракцій, ідеальний для використання у дорожньому будівництві.

✅ Дробарка обладнана електричним приводом, тож може працювати як від дизельного двигуна, так і від мережі, що значно здешевить її роботу.

✅ Дробарка обладнана товарним грохотом, який відразу буде розсіювати подрібнений матеріал на задані фракції.

✅ Камера дроблення дробарки оптимізована саме під виробництво РАП: має великий діаметр та ширину ротору, та має опцію регулювання числа обертів під матеріал з різним вмістом бітуму.

✅ Дробарка оснащена додатковими відбійними плитами, спеціально для переробки асфальтобетону для виробництва дрібної фракції 0-10 мм.

✅ Прийомне вікно 960 Х 770 мм, тож може приймати крупні куски.

✅ Дробарка важить менше 30 тонн, вона легка та компактна для переміщення.

✅ Продуктивність дробарки до 250 тонн на годину.

Після доставки на налаштування техніки, наші сервісні інженери будуть здійснювати технічний нагляд обладнання. До речі, дана дробарка підходить також для дроблення залізобетону, гравію, вапняку, шлаку.

Про технічні характеристики обладнання читайте у “Каталозі”.

Про те, яке ще обладнання підходить для подрібнення РАП, докладніше тут.