Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Мобільні рішення EDGE для перевалки сипучих матеріалів

Незважаючи на небезпеку обстрілів з боку ворога, залізничники, автодорожники та портовики щодня, як і вся країна, працюють в умовах військової агресії. Портові логістичні ланцюжки мають бути відновлені заради економічної безпеки України та заради уникнення світової продовольчої кризи.
Саме для цього можуть бути використані високопродуктивні мобільні рішення для швидкої перевалки сипучих матеріалів (пшениці, кукурудзи, тощо) безпосередньо з автомобільного транспорту на річкові або морські судна.
Нет описания фото.
Наведений нижче кейс може бути успішно використаний для перевалки зернової аграрної продукції.
RTU 220 забезпечує економічне рішення на порту Грінвіч
✅Обладнання: RTU220 поворотний авторозвантажувач
✅Сфера застосування: завантаження барж та кораблів
✅Компанія: Tarmac
✅Розташування: Лондон, Велика Британія
Порт Грінвіч розташований у лондонському Сіті належить і працює під управлінням компанії Tarmac (концерн CRH) на південному березі Темзи, вище за течією від Бар’єра Темзи. Це центральна пристань для морських кораблів, а з 1987 р. причал переробляв більше піску морського походження, ніж будь-який інший у північно-західній Європі. Глибоководний причал Грінвіч дозволяє щорічно перевалювати до двох мільйонів тон сипучих вантажів при більшості станів припливу.
Завантаження на баржі є основною частиною оперативної діяльності Tarmac на Грінвіч. Це призвело до нещодавніх інвестицій компанії у придбання радіального авторозвантажувача EDGE RTU220. RTU покращує операцію завантаження шляхом використання більш ефективного способу завантаження. RTU220 розроблено для безперервного завантаження барж безпосередньо з вантажівок. Це призвело до значного підвищення ефективності завантаження баржі на верфі Грінвіч.
Нет описания фото.
⚓️НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ:
Аліреза Занд, менеджер пристані, розповідає історію: «Це було трохи більше двох років тому, коли ми вирішили розглянути мобільні конвеєри, щоб забезпечити економічно ефективне та надійне рішення для завантаження барж та постачання наповнювачів (піску та щебеню) для проекту «Thames Tideway». Встановлювати стаціонарний конвеєр на пристані не мало сенсу через високу вартість і обмежену швидкість завантаження. Ми розглянули пропозиції на ринку обладнання та вибрали EDGE RTU220, оскільки це була саме та машина, яку ми хотіли за конкурентоспроможною ціною».
Матеріал на перевантажувач подається вантажівками, які зсипають матеріал безпосередньо в приймальний бункер RTU220. Кожна вантажівка, яка їде в свою чергу, швидко завантажується навантажувачем на складі неподалік, та робить коротку поїздку до машини. «Ми дуже задоволені тим, як працює RTU220. Поки що; швидкість завантаження обмежена лише швидкістю роботи двох вантажівок та завантаженням по черзі в дуже тісному місці, тому ми можемо зараз завантажити 1000-тонну баржу трохи більше ніж за 3 години при швидкості перевалки 300 т/год, хоча якби ми могли завантажити RTU220 на повну – це було б 1000 т/год. Це набагато краще рішення порівняно зі стаціонарною конвеєрною системою за вартістю та швидкістю завантаження», завершує своє розповідь Алі.
Від самого початку з лютого 2017 RTU220 завантажував по дві баржі на день з подачею через машину понад 250 000 тон матеріалу для проектів у Chambers Wharf біля Тауерського мосту та у Меморіальному парку короля Едуарда та інші контракти, включаючи постачання чистого заповнювача та піску для компанії Hanson у Wandsworth та компанії Euromix. Алі додав: «Ми маємо матеріал 0-100мм, доставлений нашими глибоководними земснарядами, де він зберігається та готовий до відвантаження, це в основному суміші піску та гравію фракції 40-60 мм, та фракції менше 100 мм”.
Нет описания фото.
❗️ПРОЕКТИ ТА МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ:
Ділянка площею 4 акри (1,62 га) має дуже обмежену площу та поставка замовникам здійснюється або через власну залізничну гілку на місці, або баржами, або дорогами місцевого користування до бетонних заводів у Баттерсі та Кінгс Кросс. Серед отримувачів матеріалу через верф Грінвіч були такі відомі проекти як будівництву Millennium Dome, Олімпійське містечко, Crossrail, Jubilee Line Extension та стадіони Emirates і Tottenham.
Нещодавно матеріали були доставлені до тунелю Thames Tideway, який є 25-кілометровим тунелем, що проходить під річкою Темза, щоб забезпечити збирання, зберігання та транспортування стічних вод, які раніше просто скидалися в річку.
Нет описания фото.
🛠 РАДІАЛЬНИЙ РОЗВАНТАЖУВАЧ RTU220:
RTU220 забезпечує власникам більш ефективний спосіб завантаження, який розроблений, щоб дозволити операторам безперервно завантажувати матеріал безпосередньо з вантажівок у вагони чи баржі. Інтуїтивно-зрозуміла панель керування HMI (Human–Machine Interface) та додаткові функції дистанційного керування забезпечують операторам легкість контролю функцій RTU під час завантаження. Інтерфейс панелі керування забезпечує легке та точне налаштування для найефективнішої роботи обладнання.
HMI забезпечує автоматичний запуск/зупинку та візуальне відображення поточних даних, таких як навантаження двигуна, температура гідравлічної рідини, масла та витрата палива, що відображаються, коли машина працює.
RTU220 — це незалежний гусеничний пристрій, який забезпечує гнучкість і надійність; працює від двигуна CAT 4.4 потужністю 96 кВт (129 к.с.). Дизельний двигун RTU220 забезпечує достатній крутний момент споживаючи лише 12-15 літрів на годину. Подальша економія можлива при використанні подвійного варіанта живлення, з підключенням до 3-х фазної мережі на місці, та електроживлення силових конвеєрів з більш високим рівнем ефективності.
Нет описания фото.
Машина, поставлена в порт Greenwich, має широкий діапазон застосування, але спеціально розроблена для прийому матеріалу з вантажівок і самоскидів. За один раз RTU220 може прийняти повні 23 кубічних метри матеріалу. Його система приводу з високим крутним моментом дозволяє регулювати швидкість конвеєрної стрічки. Варіанти застосування включають: складування матеріалів і завантаження суден, контейнерів та залізничних вагонів. Матеріал подається в великий приймальний бункер об’ємом 23 м³ і транспортується до радіального конвеєра за допомогою високоміцної стрічки шириною 2200 мм.
Нет описания фото.
Відбійні планки по всій довжині конвеєра запобігають провисанню стрічки, таким чином зменшуючи скочування матеріалу та подовжують строк експлуатації конвеєрної стрічки. Безступенева змінна швидкість стрічки через панель керування HMI дозволяє контролювати швидкість подачі матеріалу до радіального конвеєра. Величезний бункер об’ємом 23 м³ збільшує час циклу подачі вантажівками та покращує загальну продуктивність. Гідравлічне регулювання стінок бункера дозволяє завантажувати його не тільки вантажівками ззаду, але також з лівого та правого боку колісними навантажувачами, а також грейферними кранами. На відміну від живильників з конвеєрними системами, що приводяться в рух барабаном, RTU220 використовує ланцюги та зубчасте колесо для запобігання прослизанню або зупинці стрічки конвеєра. RTU220 має потужність для транспортування до 1000 тон на годину з максимальним розміром матеріалу до 600 мм.
Матеріал складується за допомогою поворотного продуктового конвеєра шириною 1200 мм . Висота розвантаження 6800 мм. Кут обертання 140° розширює сферу застосування RTU220, що дозволяє використовувати його на різних роботах. Для швидкого переходу з транспортного в робоче положення та складання конвеєрів використовується гідравліка.
❗️*6А – згідно будівельних стандартів GB – клас заповнювачів, що включає в себе природний гравій, щебінь отриманий шляхом дроблення , щебінь отриманий з гальки, крім глинистих порід або гравію, дроблений вторинний залізобетон, або будь-яка комбінація цих матеріалів.
🔔 Пропоноване обладнання EDGE може бути успішно використано для термінової перевалки зерна та іншої аграрної продукції на судна та баржі.
Все буде Україна! 🇺🇦
Переможемо та відбудуємо країну разом!
#edgeinnovate #actisgroup #actisukraine #grainport #Ukrainiangrain #truckunloader #hopper #grain