Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Keestrack

Компанія KEESTRACK – розробила та запатентувала перший у світі скальпуючий грохот. І на сьогодні вона є лідером на ринку мобільного дробильно-сортувального обладнання. 

1988 рік – компанія була заснована Кейсом Хоогендоорном та його дружиною Аннет Схуманкер. Вони починали з продажу будівельного устаткування, згодом розширивши асортимент за рахунок дробильно-сортувального обладнання. Вийшовши на новий ринок, вони розпочали амбітний проект – побудувати перший у світі грохот для відсіву крупних фракцій з прямою подачею. Задум було реалізовано у повній мірі, тож сьогодні оригінальна запатентована концепція Keestrack є стандартом у галузі. 

Завдяки цій концепції сфери застосування розширилися, оскільки грохот можна використовувати для попереднього відсіву необробленого матеріалу або для ретельного відсіву дрібної фракції.

На сьогодні KEESTRACK –  це інноваційна європейська компанія, що розробила найбільш економічне та якісне мобільне обладнання на ринку. Дробарки та грохоти KEESTRACK мають гібридні дизель-електричні та повністю електричні приводи. Робота від електрики забезпечує зниження собівартості тонни виготовленої продукції у 2 рази.

Основні факти та цифри про компанію: 

Головний офіс – м. Більзен (Бельгія) 

4 заводи, на яких виробляється ДСО 

4 учбових центри

110 сервісних центра

80 країн, де є ділери та вже працює обладнання KEESTRACK

800 співробітників 

Сайт компанії: https://keestrack.com/en

Про переваги обладнання читайте тут (https://actis-ua.com/e-keestrack), як виробляти додаткові об’єми за допомогою мобільного обладнання (https://actis-ua.com/mobilne-keestrack

Детальна інформація про обладнання KEESTRACK та асортимент, який можна замовити та придбати в Україні у каталозі