Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Демонтаж та переробка будівельного сміття (Demolition 2022. Part 3/3)

Після руйнування споруди постає питання переробки. Матеріал можна транспортувати на полігон або інше місце подальшої переробки, але більш економічно подрібнювати його на місці за допомогою мобільної дробарки.🚧
♻️
Для переробки бетону використовуються ударні (роторні) або щокові дробарки. Залежно від розміру шматків матеріалу та бажаної специфікації кінцевого продукту, процес дроблення може бути виконаний за один етап, тоді як в деяких випадках може знадобитися первинне та вторинне дроблення в поєднанні з кінцевим грохоченням, та повертанням частини матеріалу на повторне дроблення.
Для дроблення в одну стадію матеріалу розміром не більше 770 x 960 мм можуть використовуватись:
♻️
– Ударна (роторна) дизель-електрична дробарка Keestrack R3e обладнана попереднім грохотом, однодечним товарним грохотом 3100 х 1400 мм та магнітним сепаратором для відділення будівельної арматури. Продуктивність дробарки до 250т/год, споживання палива дизельною версією до 30л/год, для електричної версії потрібна лінія потужністю 122 кВт/год. Вага дробарки 30т, що дозволяє швидко переміщувати її від одного об’єкту на інший компактним малогабаритним тралом. Електронне керування ти системи захисту від перевантаження дозволяють робити точні налаштування для отримання найшвидшого результату.
♻️
– Щокові дизель-гідравлічні дробарки Keestrack моделей B3v та B4 можуть приймати матеріал до 500 мм та до 600 мм відповідно. Для переробки вторинного бетону обов’язково комплектуються феритовим або неодимовим магнітним сепаратором. Попередній грохот, який встановлюється між живильником та камерою дроблення дозволяє одразу відділити дрібні фракції 0-20 збільшуючи продуктивність та ресурс броней камери дроблення. Можуть мати опціональний однодечний грохот 3100 х 1400 мм. Продуктивність дробарки Keestrack B3v до 300т/год при споживанні палива до 16л/год, дробарки Keestrack B4 до 400т/год при споживанні палива до 28л/год. Вага дробарки B3v – 29 т, B4
– 44т.
 
♻️
– Для грохочення матеріалу що містить значний відсоток великих шматків доцільне використання скальпуючого грохота Keestrack серії K4. Він важить 26 т, має 2 деки площею 6,3 м² (верхня), 5,4 м² (нижня) і, відповідно може розділити матеріал на 3 об’єми: дрібний відсів, товарний вторинний щебінь та крупну фракцію розміром до 600 мм. Завантажувальний бункер від 7 до 9,5 м³, продуктивність до 350 т/год. Keestrack K4 може використовуватись для грохочення перед дробленням 1 стадії або виключно для розділення матеріалу, в тому числі липких та вологих матеріалів, грунту, ПГС, переробки сміттєзвалищ тощо. Споживання палива дизельної версії – 12л/год, дизель-електричної – 8 л/год.
💧💧💧  
– Для ефективного пилопригнічення використувують водяні пушки Keestrack серії W4 / W7. Вони мають дальність дії від 40 до 80 метрів, кут повороту до 60° та дозволяють до 80% зменшити рознесення пилу в процесі дроблення та грохочення. Особливо актуально це в тому випадку, коли дроблення вторинного бетону відбувається безпосередньо на місці знесення споруд в межах житлових кварталів.
👷🏻‍♂️
Вторинний щебінь з бетону, цегли та природного каменю отриманий з будівельних відходів після переробки використовується як:
✔️ засипка канав та траншей;
✔️ подушка або дренаж під час будівництва доріг;
✔️ підсипка під час прокладання кабелів, газових труб, водопроводів;
✔️ сировина для виробництва будівельних матеріалів.
Тепер ви знаєте за допомогою якого обладнання можливо виконати демонтаж, дроблення, грохочення, розділення вторинного матеріалу та як отримати максимальний прибуток для вашої компанії.
Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога у замовленні обладнання чи послуг з переробки, звертайтесь до нас за телефонами:
☎️+380 676 326 309 або
☎️+380 673 915 677
Все буде Україна! 🇺🇦
Переможемо та відбудуємо країну разом! 🇺🇦