Actis

Україна м. Дніпро
вул. Ливарна, 4, оф. 502

Україна, м Київ
вул. Ломоносова, 73-з, оф. 403

Демонтаж та переробка будівельного сміття (Demolition 2022. Part 2/3)

Demolition 2022. Part 2/3
Для успішного виконання робіт зі знесення споруд організація-підрядник повинна мати спеціалізоване навісне обладнання для первинного розбирання залізобетонних конструкцій:
1. Гідравлічні молоти різної потужності;
2. Крашери для дроблення залізобетону;
3. Гідравлічні ножиці для розбирання високих будівель;
4. Подрібнювачі для підготовки до подальшої утилізації;
5. Грейфери для зручного перевантаження матеріалу;
6. Гідравлічні магніти для видалення металевих складових.
Цей перелік не є вичерпним, адже для кожного проекту потрібний свій набір обладнання.
Почнемо з найважливішого:
1. Гідромолоти EPIROC серій SB / EC / HB відмінно виконують роботу з розбирання бетонних конструкцій, розкриття асфальту, дроблення негабариту та первинного розлому породи на будівельному майданчику. Вага гідромолота залежить від класу машини-носія, тому вона не повинна перевищувати 9-10% від ваги екскаватора. Діапазон гідромолотів в лінійці EPIROC – вагою від 55 кг до 10 000 кг, та потужністю до 159 кВт. Гідромолоти обладнані автоматичною системою змащення ContiLube® II, яка оптимізує обслуговування та скорочує простої до мінімуму. Функція рекуперації енергії використовує силу віддачі поршня, щоб підвищити ефективність та зменшити рівень вібрації. У режимі AutoStop виключаються холості удари на твердому матеріалі.
2. Крашери EPIROC серії CB розроблені спеціально для первинного розбирання масивних конструкцій з армованого залізобетону. Використовуються на машинах масою від 2 до 80 т. Мають 2 гідроциліндри, широкий (до 1800 мм) захват щелеп, та зусилля стискання від 200 до 960 т. Для оптимального захвату конструкції крашер обертається на 360°.
3. Універсальні гідравлічні ножиці EPIROC серії CC оснащуються щелепами, які оптимально підходять для завдання, також мають два потужні повністю захищені гідроциліндри. Вони можуть використовуватися як для розбирання, так і для подальшого подрібнення залізобетонних конструкцій, а також подрібнення сталевих елементів. Гідравлічний поворотний механізм необмеженого обертання забезпечує зручне позиціонування та керування крашером. Вбудований клапан прискорення руху гідравлічної рідини забезпечує короткий цикл відкривання-закривання щелеп. Дві незалежні щелепи компенсують сили зміщення відносно матеріалу в момент циклу закриття, тим самим зменшуючи навантаження на обладнання.
4. Завдяки прямим щелепам з одним гідроциліндром подрібнювачі EPIROC серій BP та DP добре підходять для робіт з розбирання та вторинного подрібнення як неармованих, так і армованих бетонних конструкцій. Надзвичайно міцна конструкція забезпечує тривалий термін служби подрібнювача, а компоненти, що зношуються, не важко замінити на місці проведення робіт.
5. Мультигрейфери EPIROC серії MG чудово впораються не тільки з перевантаженням та сортуванням матеріалів, але і з розбиранням кладки або конструкцій з деревини. Гідравлічний поворотний механізм необмеженого обертання забезпечує зручне позиціонування та управління. Міцні перфоровані щелепи забезпечують чудовий огляд під час виконання робіт та розкривання до 3000 мм. Використовуються на носіях вагою до 100 т.
6. Ніякий інший інструмент не здатний так добре впоратися зі збиранням цінного металевого брухту, як гідравлічні магніти EPIROC серії HM. В результаті із зібраного матеріалу можна отримати прибуток, а місце виконання робіт стає більш чистим та безпечним для автотранспорту та іншої колісної техніки. Намагнічування здійснюється гідравлічною або електричною системою за допомогою дистанційного радіокерування.
Тепер ви знаєте за допомогою якого обладнання можливо виконати демонтаж споруди, а в нашій наступній статті ми розповімо вам як за допомогою дробарки та грохота перетворити шматки залізобетону на щебінь.
Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога у замовленні обладнання чи послуг з переробки, звертайтесь до нас за телефонами:
☎️+380 676 326 309 або
☎️+380 673 915 677
Все буде Україна! 🇺🇦
Переможемо та відбудуємо країну разом!